Strona główna> Formularz zgłoszeniowy
Formularz zgłoszeniowy

Formularz zgłoszeniowy

Wybierz szkolenie

Imię(wymagane):

Nazwisko (wymagane):

Miejsce pracy/nazwa instytucji(wymagane):

Miejscowość(wymagane):

Zawód(wymagane):

Adres e-mail (wymagane):

Numer telefonu kontaktowego(wymagane):

Dane do Faktury (opcjonalnie dodatkowe informacje związane z płatnością) :

Akceptacja wymagana:

Oświadczam, że znam i akceptuję postanowienia Regulaminu szkoleń organizowanych przez Stowarzyszenie Moc Wsparcia (treść do pobrania poniżej).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym dla potrzeb udziału w szkoleniach organizowanych przez Stowarzyszenie moc Wsparcia (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Akceptacja opcjonalna:

Chcę otrzymywać newsletter w związku z czym zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie moc Wsparcia dla potrzeb wysyłania elektronicznego newslettera Stowarzyszenia Moc Wsparcia i innych ofert marketingowych Stowarzyszenia. (treść do pobrania poniżej).

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

Regulamin Udziału w Szkoleniach (PDF)

Po dokonanej rejestracji poprzez Formularz uczestnik otrzyma wiadomość o zarejestrowaniu zgłoszenia w bazie oraz informację o zakwalifikowaniu bądź zapisaniu na listę rezerwową. Płatności za udział w szkoleniu zostaną uruchomione po zebraniu się grupy min. 10 osób, o czym uczestnicy zostaną poinformowani drogą mailową.

Kontakt w sprawach organizacyjnych i/lub związanych z rekrutacją – szkolenia@moc-wsparcia.pl; 507 711 278; 794 130 272